Szkolenie ” Zarządzanie klientami z elementami pricingu”

14 czerwca 2017 w Siedlcach w sali konferencyjnej Madar odbyło się szkolenie ” Zarządzanie klientami z elementami pricingu”.  Szkolenie odbyło się dzięki inicjatywie Siedleckiego Towarzystwa Biznesowego oraz Wschodniej Izby Gospodarczej.

Szkolenie poprowadził Paweł Porębski praktyk biznesu z 16 letnim doświadczeniem. Zarządzał na poziomie executive zespołami i kluczowymi klientami w firmach FMCG, cosmetics i RETAIL DIY. Członek Towarzystwa Biznesowego, założyciel Value Point. Jak mówi: „Nasz unikalny zespół złożony z wieloletnich praktyków biznesu zajmuje się zwiększaniem wartości Twojej firmy i jej oferty. Nasza zasada jest prosta: Sprzedajemy obietnicę, ale rozliczamy się dopiero z jej rezultatów.”

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzieli się:
> Dlaczego klienci wybierają droższą, a obiektywnie gorszą ofertę?
> Dlaczego klienci decydują się na zakup u Ciebie z innego powodu niż ten, który Ty uważasz, że jest dla nich obiektywnie najbardziej korzystny?
> Dlaczego najtańsze produkty w dobrze zarządzanych sieciach i u usługodawców są tak dobrze eksponowane w materiałach reklamowych, a tak źle w samych sklepach i u usługodawców?
> Jak producentowi i detaliście udało się spowodować, że wybierasz ten, a nie inny proszek do prania, mimo, że najprawdopodobniej nie sprawdzałeś 90% reszty z nich?

Uczestnicy uzyskali pomoc między innymi w:

– wyznaczaniu cen nowych produktów,
– wsparcie w negocjacjach cenowych, szczególnie w części związanej z obronią wartością oferty,

Poniżej krótka fotorelacja ze szkolenia:

Paweł Porębski

 

Warsztaty „Wykorzystanie map myśli w pracy i biznesie”

  09-06-2017 w naszej sali konferencyjnej zostały przeprowadzone warsztaty „Wykorzystanie map myśli w pracy i biznesie”.

Warsztaty poprowadził wieloletni pracownik naukowy i trener map myśli dr Tomasz Stachura – nauczyciel akademicki prowadzący profil mapymysli.net, Członek Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego, pasjonat, praktyk i popularyzator efektywnej nauki i pracy dzięki mapom myśli. Laureat prestiżowych konkursów: Doctus – wspierającego innowacyjne badania, TransformationDOC -intensywne szkolenie młodych naukowców z zakresu umiejętności miękkich realizowane na Ivey Business School Western University Canadaoraz licznych projektów łączących naukę z biznesem.

Prelegent, Pan dr Tomasz Stachura podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą w zakresie wykorzystywania mapy myśli w biznesie.
Mapy myśli to narzędzie które służy do efektywnego zarządzania informacją, pracy projektowej, burzy mózgów…Nauczył uczestników „mapować” swoje cele biznesowe, poznawać techniki kreatywnego rozwiązywania problemów i tworzenia swoich planów, który skutecznie doprowadzą do osiągnięcia celu.

Dzięki prezentacji uczestnicy ZYSKALI NOWE NARZĘDZIE DO PRACY UMYSŁOWEJ, a także:

• WIĘCEJ CZASU W CIĄGU DNIA
• LEPSZĄ PRODUKTYWNOŚĆ
• POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA PRZY WYSTĄPIENIACH PUBLICZNYCH
• WIEDZĘ NA TEMAT METODY PRACY ZE ZŁOŻONYMI PROBLEMAMI

Poniżej krótka relacja z warsztatów: